Jaunumi

Pirmklasnieki svētkos bauda torti un dāvanas

Pirmajā skolas dienā, 2.septembrī, lielveikalu tīkls "Maxima" un projekts "Laimīgai Latvijai" sagādāja saldu pārsteigumu un svētkus 21 Talsu novada pirmklasnieku ģimenei.

Iepazinuši savu pirmo skolu, jaunos klasesbiedrus un iemēģinājuši, cik tad ērti būs klašu soli, kur tiks pavadīti turpmākie gadi, vakarpusē bērni devās uz Talsu tautas namu. Tur mazturīgās ģimenes sagaidīja "Maximas", Talsu novada fonda un „Ziedot.lv" sagādāts svētku sveiciens, skolas gaitas uzsākot.

Nobaudot pa gabaliņam ogu-šokolādes tortei, bērni saņēma dāvanu maisiņus ar skolā noderīgām lietām - zīmēšanas blokiem, krāsām, krītiņiem, lineāliem, otām, apģērbu maisiņiem sporta tērpiem un, protams, kā gan svētkos bez saldumiem.

Tā kā daba pirmajā skolas dienā bērniem bija sagādājusi lietu, tad ne visi ieradās saņemt dāvanas. Taču sazinoties ar ģimenēm, visi "Maximas" sarūpētie maisiņi nonāks pie to īpašniekiem.

Akcija notika ne tikai Talsos, bet arī Rīgā, Saldū un Līvanos. „Lai iepriecinātu bērnus un viņu vecākus, pasniedzām ne tikai sarūpētās dāvaniņas, - mēs dāvinājām svētku prieku, ko šīs ģimenes var izbaudīt ļoti reti," saka „Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta. „Sniedzot un saņemot atbalstu, ikviena seja atplauka smaidā - pozitīvas emocijas guva gan paši dāvinātāji, gan ģimenes un pirmklasnieki, kas ir arī mūsu projekta „Laimīgai Latvijai" mērķis. Sniedzot palīdzību grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem, mēs padarām Latviju laimīgāku!"
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums