Jaunumi

Pirmās skolas somas jau devušās uz skolu

Akcijā "Skolas soma Talsu pusē" sarūpētās somas šogad pie saviem jaunajiem īpašniekiem devās piepildītas ne tikai ar labām domām, bet arī ar burtnīcām, krāsām, zīmuļiem, lineāliem, penāļiem un citiem kancelejas piederumiem, ko labdarības akcijā ziedoja daudzi jo daudzi talsinieki.

Glābējpaku akcija Talsos notika 21.augustā lielveikalā "Maxima", un Talsu novada fonds to organizēja sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību. Trīs stundu laikā ikvienam interesentam bija iespēja piepildīt paku ar dažādām skolai nepieciešamām lietām un saldumiem. Talsinieki izrādīja patiešām lielu atsaucību. Lai kādam no trūcīgo un mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem, uzsākot skolas gaitas, priecīgāks noskaņojums, kāda meitenīte pat uzdāvināja mīksto mantiņu.

Glābējpaku piepildīšanas akcija notika arī Rīgā, Cēsīs, Jelgavā, Ogrē un Rēzeknē. Pavisam Latvijā glābējpaku akcijās skolnieku atbalstam savākti 496 skolas preču komplekti un 357,86 EUR.

Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums