Jaunumi

Pirmais Labdarības bumbu rallijs Talsos savāc 670 eiro

Labdarības bumbu rallijs Latvijā nav jauna tradīcija, bet Talsos gan. Kamēr Valmiera un Alūksne savas ātrākās bumbiņas noskaidroja upēs un ezeros, tikmēr Talsi attaisnoja deviņu pakalnu pilsētas nosaukumu un Labdarības bumbu rallija uzvarētājus noskaidroja Talsu pilskalnā.

Pirmais labdarības bumbu rallijs Talsos notika Dižmāras tirgus laikā. Lai visas bumbiņas, kas piedalījās rallijā, uznestu pilskalnā, Talsu novada fondam pat bija nepieciešama „Alpha force" spēkavīru palīdzība - šogad par fonda draugu un atbalstītaju sarūpētajām 66 balvām cīnījās vairāk nekā 300 bumbiņas.

Labdarības bumbu rallijā varēja piedalīties, ziedojot 2 eiro akcijai „Skolas soma Talsu pusē". Tā kopā izdevās piesaistīt 670 eiro, kas tagad palīdzēs Talsu novada trūcīgo un mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem sagatavoties jaunajam mācību gadam un doties uz skolu ar labu omu un jaunu somu. Pirmās skolas somas pie jaunajiem īpašniekiem nonāks jau šonedēļ. Tikmēr prieks ne tikai ģimenēm un pirmklasniekiem, bet arī Labdarības bumbu rallija dalībniekiem - ne viens vien ātrāko bumbiņu īpašnieks mirdzošām acīm atzina, ka piedalījies ne jau balvas dēļ, bet esot ļoti patīkami pirmo reizi mūžā kaut kur uzvarēt. Tāpēc paldies Dacei Maķevicai, Elitai Blumbahai, Inesei Rezongai, Raimondam Tigulam, Intaram Busulim, Aleksandram Tarabanovskim, SIA „Betolli", a/s „Talsu piensaimnieks", IK „Sarmīte Gitendorfa", SIA „Krauzers", SIA „Sekstants", SIA „Fitness One", SIA „Brabantia Latvia", SIA „Pakalnu pogas", biedrībai „Ciparnīca" Tals' keramik, IK „Pomposso", SIA „Salveo 1", SIA „A.Reinholda fotosalons", SIA „Nārone", SIA „Kurzemes ražojumi", SIA „Pure Chocolate", Talsu novada pašvaldības aģentūrai „Auseklis", Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pašvaldībai, SIA „Talsu centrs", Lienei Aļehnai, Tatjanai Šķerbergai, SIA „Little Workers", mikrouzņēmumam „Ekotūre" un SIA „Ieroči"! Paldies laikrakstam „Talsu Vēstis" par informatīvo atbalstu!

Akcijai „Skolas soma Talsu pusē" aprit jau deviņi gadi. Tai parasti atsaucas ne tikai talsinieki, bet arī atbalstītāji Latvijā un Vācijā. Kopā šajos gados Talsu novada fondam izdevies savākt 35 107 eiro un palīdzēt 860 bērniem iegādāties skolai nepieciešamās kancelejas preces un sporta apavus. Šogad kārta pienākusi kvalitatīvām skolas somām.


Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums