Jaunumi

Pilsētas svētku laikā notiks arī Labdarības bumbu rallijs

Pirmo reizi Labdarības bumbu rallijs kuplinās Talsu pilsētas svētku programmu. 30.jūnijā ikvienam būs iespēja sacensties par atbalstītāju sarūpētajām balvām un ar savu ziedojumu atbalstīt Talsu novada fonda labdarības projektus.

Apmaiņā pret ziedojumu ikviens interesents iegūs Labdarības bumbu rallija karti ar unikālu numuru, kas tiks uzrakstīts arī uz ziedotāja izvēlētās bumbiņas. Noslēgumā 30.jūnijā plkst.13.00 tās tiks ripinātas lejā no Talsu pilskalna – pirmās, kas finišēs pilskalna pakājē, saņems Talsu novada fonda draugu un atbalstītāju sarūpētās balvas, bet iegūtie ziedojumi būs atbalsts fonda labdarības projektiem.

Pilsētas svētku laikā Labdarības bumbu rallija kartes varēs iegādāties Talsu novada fonda stendā Lielajā ielā 23 – skvērā pie A.Reinholda fotosalona. 

Pērn no Talsu pilskalna ripoja vairāk nekā 1000 zilu, dzeltenu, rozā un zaļu bumbiņu, kas cīnījās par 118 balvām. Kopīgiem spēkiem ziedojumos tika savākti 2598,08 EUR.

Labdarības bumbu rallijs ir akcija, kas saliedē arī pašus Talsu novada fonda biedrus, jo daudzi iesaistās gan balvu meklēšanā un pat gatavošanā, gan biļešu izplatīšanā un pasākuma dienā palīdz arī akcijas veiksmīgas norises nodrošināšanā. Līdz šim Labdarības bumbu rallijs notika Dižmāras tirgus laikā, taču šoreiz tas priecēs Talsu pilsētas svētku apmeklētājus, un paredzēts, ka Labdarības bumbu rallijs pirmo reizi notiks arī Sabiles Vīna svētku laikā.

Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums