Jaunumi

Pats savas vasaras un burvju pasaules mākslinieks

Izrādās, ka pavisam viegli miežu putraimi un baloni var pārtapt krāsainās žonglēšanas bumbiņās, un bērni paši var kļūt par burvju triku meistariem. Tikai jāapbruņojas ar ļoti lielu pacietību, jātrenē ritma izjūta, līdzsvars un jābūt gataviem mērķtiecīgi trenēties katru dienu. Par to jau pārliecinājušies pirmie radošo darbnīcu “Pats savas burvju pasaules mākslinieks” dalībnieki no Dundagas.

Cirkus cienīgus trikus radošo nodarbību dalībniekiem māca programmas "Erasmus+" Eiropas Brīvprātīgā darba veicējs no Maķedonijas. Kirils Gochevski bērnu acīm liek ieplesties plašāk, parādot visu, ko viņš pats apguvis, pacietīgi trenējoties desmit gadus. Bet vēl lielāks ir bērnu pārsteigums, kad izrādās, ka arī viņi paši var izgatavot bumbiņas un žonglēt kā Kirils. Dažiem tehnika izrādās tīrais nieks, bet dažiem iet grūtāk, tāpēc jau pēc īsa brīža gribas mēģināšanu mest pie malas. Tomēr katram bērnam ir savs talants un ikviens var atrast ko interesantu Kirila koferī – tā bērni mācījās ne tikai žonglēt, bet arī braukt ar vienriteni, staigāt pa virvi, rādīt trikus ar krāsainām zeķēm, celt aktrobātiskas piramīdas, mest ritentiņus un taisīt tiltiņus. Par to, ka mazajiem dundadzniekiem patiešām būs izdevies kļūt par savas burvju pasaules māksliniekiem, varēs pārliecināties ikviens Labdarības bumbu rallija apmeklētājs.

Projekts „Pats savas burvju pasaules mākslinieks" notiek ar Ziedot.lv brīvā laika programmas „Štābiņš" atbalstu, un tajā piedalīsies 45 bērni no Dundagas, Talsu un Rojas novadiem. Dundadznieki bija pirmie, kas guva ieskatu burvju pasaulē. Jūnija beigās radošās nodarbība notiks Rojā multifunkcionālajā centrā “Strops”, bet augustā žonglēšanas prasmes apgūs talsinieki.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums