Jaunumi

Par skanīgu atkalsatikšanos...

Pēdējo februāra dienu vientuļie Talsu novada seniori aizvadīja bezgala priecīgi un skanīgi, jo viņiem bija iespēja baudīt Borisa un Ināras Teterevu fonda sarūpēto koncertuzvedumu "Lai sasaucamies, lai dziedam!". Par to, lai klātesošie iejustos varoņu tēlos un sekotu līdzi viņu dzīves līkločiem, rūpējās Latvijas Operetes fonds.

Latvijas Operetes fonda koncertuzvedumā "Lai sasaucamies, lai dziedam!", kura režisors ir Valdis Lūriņš, skanēja Elgas Īgenbergas, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ivara Vīgnera, Valda Zilvera, Imanta Kalniņa, Induļa Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Aleksandra Kublinska dziesmas. Tās iedziedāja senioru tik iemīļotā kādreizējā talsiniece Jolanta Strikaite-Lapiņa, Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks un Nauris Indzeris.

Pēc pasākuma dalībnieku sirdis sildīja ne tikai siltās emocijas, ko sniedza koncerts, bet arī sarūpētās svētku paciņas, kurā atrodami gardumi, ko seniori ne vienmēr ikdienā spēj atļauties. Talsu novada seniori atzina, ka ir bezgala pateicīgi par svētkiem, tuvojošos pavasara sajūtu un pozitīvām domām, kas pietiks vēl ilgam laikam.

Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums