Jaunumi

Palīdzi piepildīt Ziemassvētku brīnumu!

Tikai vienu es vēlos –
Būt sniegpārsla maza
Un klusi iekrist plaukstās
Kādam ar sāpošu sirdi,
Kā negaidīts brīnums
No Debess svētuma dzīlēm…
/Māra Bitāne/

Kad pasaule balta un gaiša kļūst, mēs zinām – tuvojas Ziemassvētku laiks. Tie ir sirds svētki, kad pierimst ikdienas gaitas, uz mirkli apstājamies pārdomās un svinīgā mierā. Kad domām patiesi ir spēks – un darbiem vēl lielāks. Un, lai cik skeptiski mēs nebūtu ikdienā, mēs zinām, ka Ziemassvētkos jānotiek kaut kam neparasti labam. 

Lielākā dāvana, ko cilvēks var dāvāt sev un citiem, ir prieks par pasauli, kurā dzīvojam un kuru visi kopā veidojam. Un mēs zinām, ka vislielāko prieku par pasauli izbauda mūsu mazie līdzcilvēki – tik sirsnīgi, tik patiesi, tik brīnumiem atvērti un izzināt griboši...

Šogad labdarības akcijas “Brīnumam tici” dalībnieki 17.decembrī Talsu tautas namā kopā ar jautrajiem klauniņiem dosies rotaļās, iepazīs ne tikai Ziemassvētku, bet arī burvju pasaules brīnumus un samīļos Ziemassvētku vecīti. Tāpēc Talsu novada fonds un Talsu novada pašvaldība aicina Jūs arī šogad palīdzēt uzburt Ziemassvētku brīnumu un sarūpēt bērniem neaizmirstamas atmiņas, ko vienmēr nēsāt līdzi savā sirdī.

Labdarības akcijas "Brīnumam tici" ziedojumu konts:
Talsu novada fonds
Reģ. Nr. 50008073841, adrese: Kr. Valdemāra iela 17a, Talsi
SEB banka LV87UNLA0050017096893
Norāde: ziedojums akcijai „Brīnumam tici”


Balts lai ir viss, ko šai dzīvē darām!Talsu novada fondu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, Talsu novada pašvaldība un Borisa un Ināras Teterevu fonds.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums