Jaunumi

Palīdzi piepildīt Ziemassvētku brīnumu!

Ziemassvētki nav vis notikums ārpasaulē,
Atsevišķi no cilvēka, bet gan gabaliņš cilvēka māju,
ko tas vienmēr nēsā līdzi savā sirdī.
/Freya Stark/

Ar ko mums katram asociējas Ziemassvētki? Ar mandarīnu, speķa pīrāgu un kraukšķīgu piparkūku smaržu, ciešāku saritināšanos siltās segās, papīru čaukstēšanu, kas atmiņā uzšķiļ stāstus par nenaudīgajiem gadiem, kad vairāk piedomājām, ko ietīt papīrā un nolikt zem egles, un cerību, ka tūlīt jau tūlīt dienas būs vairāk gaismas piepildītas... Laikā, kad kopīgi gaidām šo vistumšāko nakti, mēs esam gaisma viens otram – jo īpaši tiem, kam varbūt vasarā nav izdevies ieelpot tik daudz gaismas, un īpaši tiem mazajiem, kas ik vakaru cerīgi lūkojas debesīs, raizējoties, vai būs izdevies savus nedarbus paslēpt no Ziemassvētku vecīša. Kopš esam pieauguši, mēs varbūt arī zinām, ka brīnumi neeksistē, bet, ieraugot bērnu priekpilnās acis, mēs paši sirdī kļūstam par brīnumiem – slepus pārtopam par rūķiem vai noslēpumainajiem Ziemassvētku vecīšiem, atbildam uz bērnu vēstulēm un lūgumiem, un jau septiņpadsmito gadu kopīgiem spēkiem palīdzēsim Talsu novada trūcīgo un mazturīgo, daudzbērnu ģimeņu un bērnunama audzēkņiem noticēt maģiskajam un noslēpumiem apvītajam Ziemassvētku brīnumam.

Šogad labdarības akcijas “Brīnumam tici” dalībnieki 10.decembrī Talsu tautas namā tiksies ar diviem nebēdnīgiem Leļļu teātra žurkulēniem Koko un Riko, kuru prātus arī nodarbina jautājumus, kā tad tur īsti ir ar to Ziemassvētku vecīti un, ko darīt, ja nedarbu šogad ir tā pavairāk? Tāpēc Talsu novada fonds un Talsu novada pašvaldība aicina Jūs arī šogad palīdzēt uzburt Ziemassvētku brīnumu un sarūpēt bērniem neaizmirstamas atmiņas, ko vienmēr nēsāt līdzi savā sirdī.

Labdarības akcijas "Brīnumam tici" ziedojumu konts:
Talsu novada fonds
Reģ. Nr. 50008073841, adrese: Kr. Valdemāra iela 17a, Talsi
Citadele banka, konts: LV49PARX0006168200011
Norāde: ziedojums akcijai „Brīnumam tici”
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums