Jaunumi

Palīdzi jauniešiem īstenot labdarības iniciatīvu!

Novembra sākumā notiks pēdējais Jauniešu ideju laboratorijas īstenotais labdarības pasākums, lai savāktu līdzekļus savam projektu konkursam "Jaunieši dod iespēju jauniešiem". Tā īstenošanā jauniešus var atbalstīt ikviens, kuram mājās plauktiņā aizķērusies kāda lieka grāmata.

Aklais grāmatu randiņš, ko organizē Jauniešu ideju laboratorija, ir vēl nebijis pasākums Talsos. Jau šobrīd akcijā ir iesaistījušies draugi, tuvinieki, veikals “Jāņa Rozes grāmatnīca” Talsos un citi interesenti, kas labdarībai piedāvā grāmatas, kas pašiem kļuvušas liekas, bet var būt interesantas citiem. Visas grāmatas tiks iesaiņotas necaurspīdīgā papīrā, un Aklajā randiņā ar grāmatu ikviens, apmaiņā pret simbolisku ziedojumu, varēs izvēlēties grāmatu tikai pēc kāda spilgta citāta vai zīmējuma, kas rotās iesaiņojuma papīru.

Visi ziedojumi nonāks Jauniešu projektu konkursa rīcībā. Konkurss tiks izsludināts tuvāko nedēļu laikā, un tajā varēs pieteikties citi jaunieši, kam ir idejas, bet to realizēšanai nepieciešams neliels finansiālais atbalsts. Kuriem projektiem piešķirt finansējumu, izvēlēsies pati Jauniešu ideju laboratorijas komanda, kas aktīvi jau no pavasara dažādās akcijās piesaista ziedojumus.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums