Jaunumi

Palīdzi jauniešiem īstenot labdarības iniciatīvu!

5.jūlija vakarā Talsu pilsētas svētku Nakts pastaigas laikā notiks Jauniešu ideju laboratorijas organizētais "Aklais randiņš ar grāmatu". Bet, lai jaunieši interesentiem varētu piedāvāt plašu grāmatu klāstu, viņiem nepieciešama ziedotāju palīdzība. Ja Tev mājās plauktā ir kāda grāmata, ko jau sen esi izlasījis un zini, ka nekad vairs nelasīsi, bet žēl izmest ārā (jo grāmata tomēr interesanta), tad mēs Tev piedāvājam to ziedot labdarībai.

Ja vēlies ziedot vienu vai vairākas grāmatas, raksti uz youthbank@tnf.lv vai zvani pa tālruni 25937564 (Sanita), un sarunāsim, kad un kur varam grāmatas paņemt.

Visas saziedotās grāmatas jaunieši iesaiņos necaurspīdīgā papīrā un uz katras uzrakstīs citātu, kas grāmatu raksturo. Un tieši pēc šī citāta Nakts pastaigas viesi grāmatas izvēlēsies. Jūs taču zināt teicienu: "Neskati vīru no cepures." Nu lūk, savukārt, mēs sakām - neskati grāmatu no vāka! 

Akcijā grāmatas savā īpašumā varēs iegūt par 3 EUR ziedojumu, kas tālāk nonāks Jauniešu programmai, lai atbalstītu citas jauniešu radošās idejas. Labais vairo labo!Jauniešu laboratorija Talsos tiek īstenota kā daļa no Eiropas Brīvprātīgā darba projekta "Charity lab without borders" ar programmas "Erasmus+" finansiālo atbalstu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums