Jaunumi

No mīlestības sarežģījumiem līdz atkal satikšanās priekam

Saulainais pavasaris aiz loga vēl kavējas, bet vientuļie Talsu novada seniori zina, ka ilgi vairs nav jāgaida – ja saņemts ielūgums uz Ausekļa Limbažu teātra izrādi, tas nozīmē, ka pavasaris vairs nav aiz kalniem. Tā 26.aprīlī gandrīz 400 senioru baudīja komēdiju “Čārlija krustmāte”, kurā kuriozie pārpratumi uzšķīla dzirkstošus smieklus zālē.

Angļu aktiera un dramaturga Brendona Tomasa luga “Čārlija krustmāte” ir spēlēta uz ļoti daudzām pasaules teātru skatuvēm jau no 19.gadsimta beigām. To iestudējuši gan profesionāļi, gan amatierteātri, bet ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu izrādi uz Talsu tautas namu atveda viens no vecākajiem amatierteātriem Latvijā. Ausekļa Limbažu teātris Talsos ciemojas jau ceturto reizi, un šoreiz ļāva sekot līdzi stāstam, kas veidots pēc pazīstamā principa – gribējām kā labāk, sanāca kā vienmēr. Beberlijs piekrita pārģērbties par “krustmāti no Brazīlijas”, lai palīdzētu atrisināt draugu mīlas sarežģījumus. Taču donnas Lusijas de Alvadoresas tēlā viņš iejutās tik pārliecinoši, ka arī pats sāka lauzt vīriešu sirdis. Mēģinot atrisināt problēmu, varoņi iestiga arvien jaunos un dziļākos pārmetumos un ik solis veda pretī vēl lielākam juceklim.

Pēc izrādes ap 400 senioru, kas ieradās no visa Talsu novada, bija sarūpēta svētku paciņa, kas ar dažādiem gardumiem palīdzēs priecīgākā noskaņojumā sagaidīt saulaino pavasari.
Svētkus vientuļajiem senioriem palīdzēja sarūpēt Borisa un Ināras Teterevu fonds, Talsu novada pašvaldība, sociālo dienestu un komunālās nodaļas darbinieki un Talsu novada fonda brīvprātīgie.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums