Jaunumi

Nerealizēto produkciju aicina ziedot pārtikas bankai „Paēdušai Latvijai”

Latvijas Zemnieku federācija (LZF) un Latvijas Samariešu apvienība (LSA) aicina arī Talsu novada lauksaimniekus un pārtikas ražotājus produktus, kurus nav iespējams realizēt Krievijas embargo vai citu iemeslu dēļ, ziedot trūkumā nonākušo ģimeņu atbalstam.

Jebkura veida dārzeņus un augļus, piena un gaļas produkciju - arī standartiem neatbilstošus (izmērs, svars, izskats), bet lietojamus uzturā, aicina ziedot pārtikas bankai „Paēdušai Latvijai". Šādas pārtikas pakas nonāk arī pie Talsu novada ģimenēm.

Kopīga sadarbība ražotājiem ar nevalstiskajām organizācijām ļautu atgūt kaut mazu ieguvumu no saražotā - noslēdzot ziedojumu līgumu ir iespējams saņemt nodokļu atvieglojumus. Nodokļa atlaidi ziedotājiem piemēro 85 procentu apmērā no summām, kuras ziedotas, bet ne vairāk kā 20 procentus no uzņēmumu ienākuma nodokļa kopējās summas attiecīgajā taksācijas periodā.

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai" ir Latvijas Samariešu apvienības labdarības programma, kas sniedz atbalstu ar pārtiku ģimenēm ar bērniem ar ienākumiem zem iztikas minimuma. „Paēdušai Latvijai" ir 25 reģionālie partneri, kuriem ir pieejams savs transports, kura izmaksas tiek nosegtas.

Ja Jūsu saimniecība vai uzņēmums vēlas ziedot savu produkciju pārtikas bankai, sazinieties ar LSA projekta vadītāju Agitu Kraukli, tel. 22033700, 67518289, agita.kraukle@samariesi.lv vai LZF biroja vadītāju Aigu Kuzmu, tel. 26536985, info@lzf.lv.

„Paēdušai Latvijai" sniedz pārtikas atbalstu ģimenēm ar bērniem ar ienākumiem zem iztikas minimuma - € 252 uz vienu ģimenes locekli, kurām Sociālais dienests neelastīgās birokrātiskās sistēmas dēļ ir atteicies piešķirt trūcīgās vai maznodrošinātās statusu. Mēnesī vidēji tiek palīdzēts ap 1 000 ģimenēm.

Sīkāk par Pārtikas banku - http://www.paedusailatvijai.lv
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums