Jaunumi

Namiņi bērnu un viņu draugu suņu priekam

Ar projekta "Savu vidi veidojam paši" atbalstu Klaunu mājas dārzā izveidota bērnu pilsētiņu no dažādiem namiņiem, lai bērni varētu izspēlēt lomu spēles.

"Namiņi tika ātri piegādāti, un ar čaklu roku palīdzību sastiprināti garāžā. Pēc tam ar atsaucīgu palīgu palīdzību aiztransportēti uz Klaunu mājas sētu. Abiem namiņiem tika nopiķota apakša, lai tie uz zemes novietoti saglabātos ilgāk. Patreiz tie pārziemos mājas priekšā, jo paredzēti arī kā rotājumu sastāvdaļa Ziemassvētku laikā," stāsta idejas autore Ilze Pumpure. "Par biedrības līdzekļiem tika iegādātas bērnu mēbeles un trauki, lai namiņi būtu iekārtoti. Izkārtojums namiņos tika mainīts atkarībā no pasākuma tēmas. Dažbrīd arī paši bērni visu pārvērta pēc saviem ieskatiem.

Bērniem ļoti patīk rotaļāties namiņos, ierobežotās ietilpības dēļ pat dažu reizi izveidojās rindas. Siltā laikā bērnu Dzimšanas dienās, mazie viesi izvēlējās cienastus ēst tieši namiņos. Tāpat tika spēlētas veikalnieku spēles, kur par lapiņām bērni iepirkās. Namiņi ir pieejami jebkuram bērnam, pat ja pati māja ir slēgta. Tiem blakus atrodas trasīte, kuru var izmantot gan bērni, gan suņi. Tāpat dārzā ir suņu skulptūras, tā kopā radot interesantu piedāvājumu. Nākotnē ir sapnis iegūt vēl namiņus, kas būtu kā slimnīca, garāža, pils u.c.

No visiem iesaistītajiem saņemtas tikai pozitīvas atsauksmes un apbrīns. Tāpat ieteikums visu turpināt un attīstīties. Projekts tika īstenots vasaras izskaņā, tāpēc viss turpināsies nākamajā gadā. Ziemassvētku laikā iecere skaisti izrotāt pagalmu un namiņus, tad aicināt ģimenes pastaigā svaigā gaisā, lai baudītu svētku atmosfēru.

Bērnu prieku varēja redzēt katrā pasākumā, vecākiem vēl nācās kādu laiku pēc pasākumiem uzkavēties pagalmā, lai bērnus sagaidītu iznākam no namiņiem. Tikai pēc spēļu brīžiem bērni piekrita doties mājās."
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums