Jaunumi

Mecenāta Borisa Tetereva piemiņai...

Es nekā vairāk nesacīšu
Kā tikai vienu, proti -
Man tur debesīs ir viena kaija.
Kaijiņa. Balta ļoti.
/I.Ziedonis/


Nav nemaz tik daudz to lietu pasaulē, kas spēj nolikt uz kārtīgas pauzes, bet ziņa par filantropa, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātāja aiziešanu mūžībā tāda bija. Ir sāpes, ko neiespējami dalīt uz pusēm... Un nav tādu vārdu, kas šajā brīdī mierināt spētu... Tāpēc mēs varam vien patiesā un dziļā cieņā noliekt galvu Borisa Tetereva paveikto darbu priekšā un turpināt sekot viņa dzīves filosofijai - darīt tikai labu šai pasaulē!

Harismatiska personība, kas, jau tikai ienākot telpā, to acumirklī piepildīja ar aizrautību, kam gribējās sekot līdzi. Cilvēks, kas savās idejās lidoja augstu, bet saskarsmē ar cilvēkiem bija ārkārtīgi vienkāršs, sirsnīgs un ļoti, ļoti iedvesmojošs. Tāpēc tik sāpīgi netaisnīgi šobrīd šķiet par Borisu Teterevu teikt vārdu “bija”. Talsu novada fondam bija patiess gods strādāt kopā Teterevu ģimeni, un īstenot neskaitāmi daudz kopīgu ideju!

Savās domās un cieņpilnā klusumā šobrīd esam kopā ar tuviniekiem un Borisa un Ināras Teterevu fonda komandu. Izsakām visdziļāko līdzjūtību!
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums