Jaunumi

Mazākie Talsu eņģeļi gatavo eglīšu rotājumus

Atbalstot labdarības iniciatīvu „Eņģeļi pār Latviju", daudzos „Rimi" veikalos notiek bezmaksas radošās darbnīcas bērniem. Sestdien tajā varēja piedalīties arī Talsu veikala „Rimi 2" jaunākie apmeklētāji.

Divu stundu garumā bērniem bija iespēja izgatavot eglītei svētku rotājumus. Ar mazo pirkstiņu palīdzību viens aiz otra dažādi krāsaini pārtikas produkti - lēcas, zaļas un brūnas pupiņas, zirņi, prosa, rīsi un garšvielas - pielipa kartona gabaliņiem, un rezultātā tapa neparasti eglīšu rotājumi. Daži bērni tos rūpīgi nesa mājās, lai vēlāk iekārtu savā eglītē, bet daži izgatavotos rotājumus uzdāvināja Talsu novada fondam, kā paldies par iespēju piedalīties radošajā darbnīcā. Rotājumu gatavošanā ar interesi nolūkojās arī garām ejošie pieaugušie, un dažas vecmāmiņas pat atzina, ka to noteikti mājās pamēģinās kopā ar saviem mazbērniem.

Iedzīvotāji aicināti atbalstīt akciju "Eņģeļi pār Latviju" visos "Rimi" un „Supernetto" veikalos, kur līdz pat 15.janvārim būs izvietotas "Eņģeļi pār Latviju" ziedojumu kastītes, vai arī ziedojot Mans "Rimi" lojalitātes kartēs uzkrātos līdzekļus. Ziedot iespējams arī Ziedot.lv mājaslapā (www.ziedot.lv) un "Swedbank" internetbankā, informē SIA "Rimi" Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums