Jaunumi

Lūgšanu brokastis – kopīga ticība mīlestībai

22. oktobrī 10.00 Talsu tautas namā notiks jau sestās Talsu novada Lūgšanu brokastis. Šogad Lūgšanu brokastis pavadīs vārdi „Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība”.

Tas ir rīts, kad satiekas reliģiskie un sabiedrības pārstāvji, lai sajustu mieru, pārdomātu savu esamību, uzklausītu viens otru un vienotos kopējā lūgšanā.

Lūgšanu brokastis ir labdarības pasākums ar ziedojumu 15 eiro no personas. Saņemtie ziedojumi šogad tiks novirzīti ģimenēm, kurās sagaidīts pirmais bērniņš.

„Es nāku no saknēm un tiecos pret debesīm. Esmu māmuļas šūpuļdziesmu un tēva stipro roku izauklēts. Mēs kopā uzsākam vienreizēju ceļojumu, kas nelīdzinās nekam agrāk piedzīvotam, bet gan no jauna radītam. Brīnumainam. Priekpilnam. Mūsu ceļavējš un pretvējš – mīlestība,” vēsta šī gada Lūgšanu brokastu aicinājums.

Sarunas ar ikdienā redzētiem, bet vēl neiepazītiem ļaudīm, Svēto Rakstu lasījumi, liecības par savu ceļu uz Dieva atzīšanu, labestīga atmosfēra un lūgšanas par mīlestību vienam pret otru un ticību novadam un Latvijai.

Marta Rake-Lasmane
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums