Jaunumi

Līdz aprīļa beigām iespējams pieteikties atbalstam dārza darbos

Līdzdarbības atbalsta programma jau vairākus gadus ir kā atspēriena punkts dārza darbu uzsākšanai. Pašiem aktīvi rosoties dārzos, iespējams piepildīt ģimenes pārtikas grozu, un čaklākajiem pagrabi ir pilni līdz pat nākamajam pavasarim. Šogad līdzdarbības atbalsta programma startē ar nosaukumu „ „paši VARAM – paši DARĀM 2021” Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga puses dārzos”, un tajā līdz 30.aprīlim interesenti var pieteikties sēklu un stādu materiālam, kā arī augsnes bagātinātāja dāvinājumam.

Programmā „ „paši VARAM – paši DARĀM 2021” Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga puses dārzos” var pieteikties:
* personas, kurām piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss;
* daudzbērnu ģimenes;
* cilvēki ar īpašām vajadzībām;
* personas, kurām lietošanā atrodas zeme sakņkopības vajadzībām.

Tāpat kā līdz šim, simbolisku daļu no izaudzētā rudenī paredzēts dāvinām ģimenēm, kas nobrīd būs grūtā situācijā, un projekta norises laikā dalībnieki iesūtīs foto vai video materiālus, kas ļaus kopīgi veidot virtuālo izstādi “Dzīvo ar garšu”.
Ģimenes, kas jau piedalījušās akcijā, atzīst, ka Talsu novada fonda dāvātās sēklas sniedz cerību, spēka apziņu, radošumu un prieku, ka vari palīdzēt citiem un iemācīt darba mīlestību saviem bērniem. Pērn atbalstu saņēma 106 mājsaimniecības no četriem novadiem.

Lai saņemtu dāvinājumā sēklas un stādu materiālu, līdz 2021.gada 30. aprīlim jāiesniedz pieteikums elektroniski uz e-pastu tnf@tnf.lv. Pieteikuma anketu un nolikumu var atrast www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.

Nolikums
Pieteikuma veidlapa

Projektu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonda programma "Pats savam saimes galdam".


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums