Jaunumi

Lai sasildītu kājas, aicinām ziedot dziju

Talsu novada fonda akcija "Noadīsim siltumu" ir ļoti īpaša, jo tajā, lai palīdzētu sasildīt nosalušās kājas, var piedalīties gan cilvēki, kuru rokas prot uzburt brīnumainus adījumus, gan arī tie, kas varbūt ar rokdarbiem ir uz "jūs", bet viņiem mājās aizķēries pa kādam dzijas kamoliņam. Un tieši pēdējo cilvēku atbalsts šobrīd nepieciešams visvairāk.

Arī šogad vēlamies dot startu akcijai "Noadīsim siltumu" - lai gan patiesībā mūsu sirsnīgo adītāju vidū akcija nevienu brīdi pat nav apstājusies, jo rokdarbnieces tikai turpina un turpina adīt un nogādāt savus krāsainos gala darbus Talsu novada fondā. Un akcijas idejas autore Dace Maķevica arī vienmēr atrod nosalušas kājas, kurām silts zeķu pāris ir ļoti noderīgs. Turklāt šīs zeķes ir ar pievienoto vērtību, jo tās reizē silda arī sirdis, jūtot, ka līdzcilvēki domā par tiem, kuriem pienācis grūtāks brīdis. Tā adījumi nonākuši gan pie vientuļajiem senioriem, gan bērnu namos, gan sociālās palīdzības iestādēs, kā arī sildījušas NMPD un VUGD darbinieku kājas.

Nu lūk, un šobrīd, kad sācies patiešām aukstais laiks un akcija varētu uzņemt īstos apgriezienus, mums ir beigušies visi dziju krājumi. Tāpēc aicinām atsaukties tos, kuriem varbūt mājās stāv kāds lieks dzijas kamols. Der pat vismazākā izmēra kamoliņi, jo jūs pat nespējat iedomāties, kādus radošus brīnumus mūsu adītājas spēj paveikt pat ar nelieliem dzijas kamoliem. 

Dziju var nogādāt Talsu novada fondā katru darba dienu no plkst.10.00 līdz 16.00. Par citu piegādes laiku vai, ja mums nepieciešams doties pakaļ pašiem, varam vienoties telefoniski, zvanot uz 25153703 (Dace) vai 25937564 (Sanita).
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums