Jaunumi

Lai Sabile mirdz, skan un sporto!

Noslēdzies pirmais projektu konkurss "Sabiles vidi veidojam paši", kas veltīts tieši Talsu novada pilsētai ar odziņu. Tajā atbalstītas trīs radošas idejas:

Projektā “Nes Gaismiņu Sabilei” Sabiles patriote, kultūras dzīves veidotāja un pozitīvu ideju atbalstītāja Gerda Zeberiņa kopā ar amatnieku, koka rotaļlietu meistaru un pilsētas vecākās koka mājas atjaunotāju Andri Milleru izgaismos ielu, uz kuras atrodas Sabiles vecākā koka māja.

Ar projektu “Ziemassvētku koncerts” Sabiles mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi vēlas iepriecināt audzēkņu vecākus un Sabiles pilsētas viesus, radot Ziemassvētku noskaņu pilsētā. 21.decembra pēcpusdienā 62 audzēkņi un 8 pedagogi visus aicina uz “Ziemassvētku koncertu”, kurā skanēs mūzikas nodaļas audzēkņu priekšnesumi un vizuāli būs skatāmi mākslas nodaļas audzēkņu darbi. Koncerts notiks jaunā formātā – visi iepriekš nofilmētie priekšnesumi tiks demonstrēti ārtelpās pie skolas uz lielā ekrāna.

Lielai daļai Sabiles jauniešu sports nav tikai brīvā laika pavadīšanas veids, bet gan tas kļuvis par svarīgu dzīves sastāvdaļu. Tādēļ projektā “Zirņu ielas sporta bāze” sporta entuziasti Mārča Červoņikova vadībā iecerējuši atjaunot nojumi Sabiles sporta laukumā. Lielā talka paredzēta nākamā gada 23.aprīlī, kad jaunie sportisti, viņu vecāki un vecvecāki atjaunos un nokrāsos nojumes grīdas segumu un sienas un izvietos pakāpienus.

Foto: U.Vācietis (attēls no Facebook)
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums