Jaunumi

Labdarības bumbu rallijs jau rīt!

Rīt, 13.augustā, kad deviņos pakalnos no malu malām ieradīsies visdažādāko preču pārdot un pirkt gribētāji, jau trešo reizi Dižmāras tirgū uzziedēs arī Labdarības bumbu rallija tradīcija. Līdz pat plkst.13.30 ikvienam būs iespēja atbalstīt Talsu novada fonda labdarības projektus un sacensties par atbalstītāju sarūpētajām balvām.

Jau no agra rīta Labdarības bumbu rallija kartes apmaiņā pret ziedojumiem varēs iegādāties Talsu novada fonda stendā Lielajā ielā 23 – skvērā pie A.Reinholda fotosalona. Unikālais kartes numurs tiks uzrakstīts uz krāsainas bumbiņas, kas noslēgumā kopā ar visām pārējām bumbiņām, kas piedalīsies rallijā, tiks ripinātas lejā no Talsu pilskalna. Pirmās, kas finišēs pilskalna pakājē, saņems Talsu novada fonda draugu un atbalstītāju sarūpētās balvas, bet iegūtie ziedojumi būs atbalsts fonda labdarības projektiem. Šogad balvu fondā ir dažādas saimniecībā noderīgas lietas, čaklu rokdarbnieču veidoti adījumi un rotaslietas, mākslas darbi, saldumi, vairākas dāvanu kartes, kas ļaus palutināt gan garšas kārpiņas, gan ķermeni, kā arī vairākas citas balvas.

Lai piedalītos Labdarības bumbu rallijā, dalībniekiem, kas iegādājušies bumbiņas, nav obligāti jābūt klāt noslēguma ripināšanā – visus ātrāko bumbiņu īpašniekus pasākuma organizatori sazvanīs, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Pērn no Talsu pilskalna ripoja vairāk nekā 500 zilu, dzeltenu, rozā un zaļu bumbiņu, kas cīnījās par 111 balvām. Kopīgiem spēkiem ziedojumos tika savākti 1603,84 EUR.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums