Jaunumi

Krīžu centra bērni nākotnē baudīs ūdens priekus

Vēl nesen Talsu novada krīžu centrs, viesojoties pie saviem kolēģiem pavisam citā Latvijas pilsētā, ar baltu skaudību noskatījās uz viņu āra baseinu. Bet labās domas piepildās, un tagad talsinieki tikuši paši pie sava baseina.

SPA baseins uz Talsiem nonāca pateicoties fondam „Ziedot.lv", kas 10 hidroterapijas SPA baseinus saņēma ziedojumā no SIA „ Fortress". Projekts paredzēts cilvēkiem ar invaliditāti, bērniem no trūcīgām ģimenēm, kuri nevar atļauties ūdens aktivitātes, kā arī grūtībās nonākušiem un dzīves nomāktiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama atpūta un relaksācija. Savukārt fonds „Ziedot.lv" baseinus tālāk nodeva savām partnerorganizācijām, un Talsu novada fonds nolēma, ka šī iespēja visnoderīgākā būs tieši Talsu novada krīžu centram.

Ūdens prieki bērniem un sievietēm, kuri krīžu centrā raduši pagaidu mājvietu, gan mazliet būs jāpagaida, jo vasara diemžēl jau beigusies. Tomēr par negaidīto pārsteigumu centrs ir ļoti priecīgs jau tagad. „Baseins būs jauks prieka mirklis dažādās grūtas situācijās nonākušiem bērniem un sievietēm," saka Talsu novada krīžu centra vadītāja Alla Spruģevica. „Ļoti priecājamies, ka apkārt vēl ir tik daudz cilvēku ar atvērtu sirdi un palīdzēt griboši!"
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums