Jaunumi

Krāsaina un azartiska tradīcija labdarībai

Nu jau vairākus gadus Dižmāras gadatirgus nav iedomājams bez krāsainām bumbiņām, kas ripo no Talsu pilskalna pretī daudziem labiem darbiem. Tā šogad Labdarības bumbu rallijā kopīgiem spēkiem mums izdevies savākt 1211 EUR. Paldies ikvienam, kas palīdzēja stiprināt labdarības tradīcijas Talsu novadā!

No Talsu pilskalna ripoja simtiem bumbiņu, un ātrākās 56 tika pie balvām. Kā pirmā noripoja 353.bumbiņa, un tās īpašniece dāvanā izvēlējās "Puķu bodes" sarūpēto sveci.

Balvu klāsts arī šogad ļoti plašs un iepriecināja cilvēkus ar dažādām vēlmēm un gaumēm. Talsu novada fonds saka sirsnīgu paldies par sarūpētajām balvām Tatjanai Šķerbergai, fizioterapijas salonam “Salveo”, konditorejai “Māsas”, veikala “Sporta punkts” kolektīvam, vīna darītavai “Vējkalnietis”, kafijas namiņam “Ie-pauzē”, Ģirtam Grenevicam, Klaunu muzejam, veikalam "Charlot", SIA "EPIC Print", veikalam "Puķu bode", Dzintaram Legzdiņam, kokteiļbāram "Sound n' Soul", SIA "Brabantia Latvia", SIA "Pretpils", kinoteātrim "Auseklis" un mūsu pagājušā gadā Erasmus+ brīvprātīgai no Slovēnijas Janja Kovač. Milzīgs paldies arī Labdarības bumbu rallija komandai – Baibai Dembergai, Inai Kļavai, Ingai Sokolovai, Agnesei Kažemakai un  mūsu Erasmus+ brīvprātīgajam Vedat Acar, kurš visas bumbiņas uznesa kalnā. Tāpat arī paldies Baibai Freinātei un Maritai Krišlaukai par dāvanu kastītēm veikalos!

Labdarības bumbu rallijs Talsos notika jau sesto reizi, un visi ziedojumi tiks novirzīti projektu konkursam “Savu vidi veidojam paši”, lai atbalstītu pašu iedzīvotāju iniciatīvas.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums