Jaunumi

Kopīgiem spēkiem radīsim jaunas idejas novada attīstībai!

Talsu novada fonds, sadarbojoties ar Talsu novada pašvaldību, reizi četros gados organizē iedzīvotāju forumu. Tas ir veids, kā stiprināt dialogu starp sabiedrību un pašvaldību, rodot kopsaucēju par svarīgākajiem novadā īstenojamajiem darbiem un prioritātēm. 4. jūnijā ikviens iedzīvotājs, kuram rūp gan vietējā kopienā, gan novadā notiekošais, aicināts iesaistīties.

4. jūnijā 10.00 Talsu 2. vidusskolā notiks Talsu novada iedzīvotāju forums, kur, nu jau kopīgiem spēkiem, tiks radītas jaunas receptes – rīcības piecās jomās: kopiena un izglītība, veselība un drošība, mājoklis un vide, uzņēmējdarbība, sadarbība.

Talsu novada iedzīvotāju foruma laikā plānots radīt jaunas rīcības, piemērotas mūsdienu mainīgajiem apstākļiem, kas tendētas uz novada kopējo attīstību, nodrošinot arī katras teritorijas vajadzību īstenošanu.

Pirms foruma katras apkaimes iedzīvotāji tikās fokusa grupās, kur iesaistījās prioritāšu noteikšanā katrā teritorijā, tā uzzinot vairāk par Talsu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju 2022.–2040. gadam un Attīstības programmu 2021.–2027. gadam ietvertajiem stratēģiskajiem mērķiem un rīcībām.

Tiekamies 4. jūnijā 10.00 Talsu 2. vidusskolā!


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums