Jaunumi

Jauniešu ideju laboratorija atbalsta 3 projektus

Noslēdzies projektu konkurss “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”, kurā Jauniešu ideju laboratorijas komanda ir izvēlējusies projektus, kurus atbalstīt ar pašu savāktajiem līdzekļiem. 

Pavisam konkursā tika saņemti 4 pieteikumi, un visas vasaras garumā labdarības pasākumos ziedojumos savāktos 300 EUR jaunieši nolēmi sadalīt starp 3 projektiem:

  • Ar projektu “Talsi FIT” Rihards Sala un Jēkabs Jānis Akermanis vēlas izglītot jauniešus par fitnesu un bodibildinga treniņiem. Ar konkursā iegūto finansējumu un pašu līdzfinansējumu puiši iegādāsies kameru, kas ļaus izgatavot kvalitatīvus pamācību videoklipus. “Uzskatām, ka Latvijā pietrūkst bodibildinga vai fitnesa kanāli, tāpēc esam apņēmušies veidot un attīstīt savu kanālu,” saka projekta “Talsi FIT” īstenotāji un piebilst, ka iegūtais finansējums viņiem ir nozīmīgs, jo tas dod vēl vairāk motivāciju darboties tālāk. “Atbalsts no citiem – kaut vai uzmundrinājuma vārdi, ka izdevies labs video – tas dod motivāciju turpināt, bet, ja tas ir finansējums, tā ir vēl augstāka līmeņa motivācija!” saka Rihards un Jēkabs.
  • Projektā “Jaunietis – nākotnes cerība” Talsu Kristīgās vidusskolas Skolēnu dome novembrī uz divām dienām ciemos aicinās Dzirciema internātskolas vecāko klašu skolēnus, kuru vidū ir arī daudzi Talsu novada jaunieši. Šajā skolā mācās skolēni ar garīgās attīstības traucējumiem, dažādām citām slimībām, gan arī jaunieši bez veselības problēmām. Skolēnu dome vēlas šiem īpašajiem jauniešiem palīdzēt iegūt jaunas zināšanas par garīgi svarīgām lietām – mīlestību, uzticību, piedošanu un attiecībām – un jaunus draugus, kuriem rūp viņu nākotne un izvēles. Skolēnu domes ciemiņiem tā būs iespēja integrēties sabiedrībā, dalīties ar savu pieredzi un ko vērtīgu sniegt arī brīvprātīgajiem jauniešiem.
  • Projekta “Jautrie starpbrīži” autori Talsu 2.vidusskolā citādā izskatā ietērps gaiteni, kurā starpbrīžus aizvada sākumskolas klašu audzēkņi. Jaunieši novērojuši, ka brīvo laiku bērni aizvada, spēlējot spēles savos telefonos, tāpēc par spēļu grīdu projekta autori pārvērtīs grīdu, bet gaiteņa sienas kļūs par improvizētu tāfeli. Projekta īstenošanas laikā tiks iesaistīti skolēnu vecāki, skolotāji un skolēni, lai kopīgi padarītu skolas gaiteni par skolēnu iecienītāko vietu skolā.
Projekti jauniešiem būs jāīsteno līdz 31.decembrim, un nepieciešamības gadījumā projekta autorus ar padomu atbalstīs arī Jauniešu ideju laboratorijas komanda.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums