Jaunumi

Jaunieši organizē kultūras vakaru

Trešdien, 11.decembrī, plkst.17.30 Talsu jauniešu ideju laboratorija kopā ar brīvprātīgo no Francijas aicina uz filmu vakaru, kopīgām uzkodām un Ziemassvētku noskaņu baudīšanu.

Filmu vakars notiks Talsu kinoteātra “Auseklis” otrajā stāvā. Ieeja bez maksas. Filma būs angļu valodā, bet paši jaunieši to jau iztulkojuši latviešu valodā.

“Elfs” ir 2003.gadā uzņemta Ziemassvētku komēdija. Brīnumainajā Ziemassvētku vecīša dāvanu darbnīcā, kurā nenogurstoši rosās elfi, neviens cilvēks nebija spēris savu kāju līdz tai liktenīgajai dienai pirms trīsdesmit gadiem, kad tur nonāca vecīša maisā nejauši ierāpojis mazulis. Bērns tika nosaukts par Badiju, viņam ļāva palikt un uzaugt kopā ar elfu bērniem. Tikai Badijs auga daudz ātrāk par viņiem, līdz pienāca diena, kad Badijs uz Ziemassvētkiem atgriezās dzimtajā pilsētā – mūsdienu Ņujorkā, lai tu sameklētu savu īsto tēti…

Jauniešu ideju laboratorija Talsos ir daļa no starptautiska projekta “Charity lab without borders”, kas tiek īstenots ar programmas “Erasmus+” finansiālo atbalstu.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums