Jaunumi

Jaunieši aizvadījuši iepazīšanās pasākumu

No februāra Jauniešu ideju laboratorija Talsos ir franču brīvprātīgā Louis pārziņā, un maija vidū viņa komanda aizvadīja pirmo pasākumu, lai iepazīstinātu citus vienaudžus ar Jauniešu ideju laboratorijas ideju un plānotajiem pasākumiem.

18.maija pēcpusdienā pasākums notika Talsu Valsts ģimnāzijā, un saviem vienaudžiem Jauniešu ideju laboratorija bija sagatavojusi dažādus izaicinājumus, sākot no intelektuāliem pārbaudījumiem pasaules kartē līdz sportiskiem uzdevumiem un komandas saliedēšanas izaicinājumiem. Gandrīz 3 stundu garumā jaunieši sacentās savā starpā un saliedējās kā komanda. Un pasākuma mērķis izdevās - jau nākamajā tikšanās reizē Jauniešu ideju laboratorijas komandai pievienojās jauna dalībniece. Bet pašiem jauniešiem tā bija pirmā pieredze pasākumu organizēšanā un vadīšanā, ko viņi veiksmīgi arī realizēja.

Projekts "Charity lab without borders", kurā 12 mēnešus Latvijā aizvadīs brīvprātīgais Louis, tiek īstenots ar programmas "Erasmus+" finansiālo atbalstu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums