Jaunumi

Jaunie kopienu fondi Talsos smelsies pieredzi

Kamēr Talsu novada fonds aizvada jau 11.darba gadu, tikmēr kolēģi Preiļos un Kandavā vēl sper pirmos soļus kopienu filantropijā. Lai iegūtu plašāku redzējumu, jaunu pieredzi un idejas, divi jaunākie Latvijas kopienu fondi ceturtdien, 29.maijā, ieradīsies Talsos.

Viduslatgales pārnovadu fonda un Kandavas novada iespēju fonda pieredzes apmaiņas brauciens ilgs divas dienas, un tajā piedalīsies organizāciju aktīvākie dalībnieki un brīvprātīgie. Abas delegācijas iepazīs Talsu novada fondu, tā organizētās labdarības akcijas un sociālās līdzdarbības pasākumus, kā arī uzklausīs pieredzi Iedzīvotāju forumu un Apkaimes ideju darbnīcu rīkošanā. Viesiem būs iespēja ieskatīties pirmā fonda atbalstītā projekta - Ģimeņu un bērnu attīstības centra „Brīnumiņš" darbā. Savukārt pirmais vakars noslēgsies ar radošo darbnīcu, kurā dalībnieki uzzinās par Kopienu fondu tendencēm Latvijā un Vācijā un metodēm, ar kādām strādā šādas organizācijas, lai pārņemtu labo pieredzi savā darbībā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums