Jaunumi

Jau otro gadu ģimenēm iespēja parūpēties par savu labklājību

Latvijā atgriezies pavasaris, un šis ir īstais laiks, kad saimniecēm jāsāk gādāt sēklas un stādus dārza darbiem. Tas nav lēts prieks, tāpēc arī šogad vairākas Talsu novada ģimenes saņems materiālo atbalstu līdzdarbības atbalsta projektā "paši VARAM - paši DARĀM".

Sociālās līdzdarbības termins varbūt izklausās sarežģīts, bet zem tā slēpjas pavisam vienkārša iespēja trūcīgām un mazturīgām ģimenēm, kas ar savu darbu un rūpīgu dārza kopšanu var uzlabot savu labklājību - izaudzēt produktus ģimenes galdam. Turklāt šī akcija māca ne tikai ņemt, bet arī dot, jo rudenī projekta noslēgumā simboliska daļa no iegūtās ražas jāziedo citām ģimenēm, kuras tajā brīdī būs finansiāli grūtā situācijā.

Akcijā "paši VARAM - paši DARĀM" var pieteikties personas, kurām piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss; ģimenes, kurās aug bērni vecumā līdz 18 gadiem, kā arī lietošanā atrodas zeme sakņkopības vajadzībām. Lai saņemtu dāvinājumā sēklas, stādu materiālu un augsnes bagātinātāju, līdz 2014.gada 22.aprīlim personīgi jāiesniedz pieteikums Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a. Pieteikuma anketu un nolikumu var atrast www.tnf.lv sadaļā "Dokumenti", kā arī Talsu novada fondā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums