Jaunumi

Ikreiz, kad palīdzi, iestājas tavi Ziemassvētki...

“Kā tad īsti ir ar to Ziemassvētku vecīti – vai viņš patiešām eksistē?” – šis jautājums nodarbina ne tikai Talsu novada bērnus, bet arī nebēdnīgos Leļļu teātra žurkulēnus Koko un Riko. Nu, protams, ka viņš eksistē, un tieši ar Ziemassvētku vecīti visiem bija iespēja satikties vakara šovā labdarības akcijas “Brīnumam tici” noslēgumā.

10.decembrī Talsu novada trūcīgo un mazturīgo ģimeņu bērniem bija iespēja būt skatītājiem Ziemassvētku vecīša vakara šovā, kurā kā viesi piedalījās Koko un Riko. Ai, ai, ai, arī viņiem šogad nedarbu bijis tā pavairāk, tāpēc abi satraukušies, vai nenāksies iztikt bez dāvanām. Sirsnīgā sarunā ar vecīti, abi žurkulēni atklāja savas mīļākās nodarbes un sapņus, un visi no sirds izsmējās un pavadīja lielisku laiku rotaļās, kurās no skatītājiem bērni kļuva par aktīviem dalībniekiem.

Labdarības akcija “Brīnumam tici” jau vairs nav pārsteigums, bet stabila tradīcija Talsu novadā. Labas sirds cilvēki ik gadu dalās ar to, kas viņiem ir, lai sagādātu trūcīgo un mazturīgo ģimeņu bērniem neaizmirstamus svētkus.

Talsu novada fonds un Talsu novada pašvaldība saka paldies visiem, kuri palīdzēja uzburt bērniem svētku brīnumu un sagādāt neaizmirstamus svētkus - SIA “Janvāri”, SIA “Autoseniors”, SIA “Bauart”, SIA “Pinstrup Latvia”, SIA “Talsu meliorators”, SIA “O.Bāres būvmateriāli”, SIA “Kolumbīne”, SIA “Apsīte”, ZS “Līvas”, SIA “Kurzemes sēklas”, Inta Vāne, Zane Rorbaha, Iveta Broža, Kaspars Poriņš, Inese Indriksone, Normunds Tropiņš, Kristīne Šulce, Renāte Dzalba, Ieva Krēķe, Jekaterina Lakševica, Sanita Liepiņa, Edgars Zelderis. Pavisam labdarības akcijai “Brīnumam tici” šogad tika saziedoti 2135 EUR.

Kad tu uzsmaidi savam tuvākajam un piedāvā viņam savu roku,
un ikreiz, kad tu apklusti, lai kādu uzklausītu,
iestājas tavi Ziemassvētki.
/Māte Terēza/
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums