Jaunumi

Iespēja piesaistīt brīvprātīgos savām aktivitātēm

Ir tapusi jauna informācijas sistēma, kas ļaus vieglāk satikties brīvprātīgā darba veicējiem un tā organizētājiem. Kā sistēma darbosies praktiski un kas jādara, lai iesaistītos brīvprātīgā darba misijās, būs iespējams uzzināt informatīvajā seminārā 9.maijā plkst.10.00 kinoteātra “Auseklis” 2.stāvā.

Semināru vadīs Nodarbinātības valsts aģentūras projekta “Brivpratigie.lv” vadītājs Ints Teterovskis vai projekta koordinatore Jurita Mikoviča. Jaunās informācijas sistēmas mērķis ir attīstīt brīvprātīgā darba iespējas, nodrošināt un koordinēt informācijas apmaiņu starp personām, kuras vēlas veikt brīvprātīgo darbu, un brīvprātīgā darba organizētājiem, kā arī nodrošināt personu pieteikšanos brīvprātīgajām misijām. Talsu novadā mājas lapas www.brivpratigie.lv satura administrators būs Talsu novada fonds. Mājas lapa kalpos kā interneta vides palīgrīks visiem brīvprātīgajā darbā iesaistītajiem. 

Seminārā aicinātas piedalīties pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas, kuras vēlas savās aktivitātēs iesaistīt entuziastiskus brīvprātīgos, kā arī paši brīvprātīgie, kuri ieinteresēti piedalīties sava novada aktivitātēs. 

Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt arī par organizāciju iespēju uzņemt pie sevis Eiropas Brīvprātīgā darba veicējus.

Aicinām pieteikt dalību līdz 8.maija plkst.13.00, rakstot uz e-pastu tnf@tnf.lv.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums