Jaunumi

Iespēja pierādīt, ka „paši VARAM – paši DARĀM”

Jau ceturto pavasari Talsu novada fonds izsludina līdzdarbības atbalsta programmu, kas trūcīgajām un mazturīgajām ģimenēm ļauj saņemt atbalstu sēklu un stādu materiālu iegādei. Kā atzīst pašas ģimenes, šī akcija sniedz atbalstu ne tikai ģimenes budžetam, bet ir arī kā sirds siltuma un prieka avots.

Līdzdarbības atbalsta programma „paši VARAM – paši DARĀM” ir pierādījums tam, ka ar rūpīgu darbu visas vasaras garumā ir iespējams parūpēties par ģimenes pārtikas grozu rudenim un ziemai. Turklāt šī akcija māca ne tikai ņemt, bet arī dot, jo rudenī projekta noslēgumā simboliska daļa no iegūtās ražas jāziedo citām ģimenēm, kuras tajā brīdī būs finansiāli grūtā situācijā vai veselības stāvokļa dēļ nebūs spējušas iekopt savu dārzu. 

Pērn akcijas noslēgumā kāda no ģimenēm atzina, ka Talsu novada fonda dāvātās sēklas tai devušas cerību, atbildības sajūtu, spēka apziņu, radošumu un prieku, ka vari palīdzēt citiem, bet kāda cita dalībniece uzsvēra, ka šī akcija ļauj bērniem iemācīt darba mīlestību un pašiem kļūt par devējiem, nevis palīdzības lūdzējiem.

Akcijā „paši VARAM - paši DARĀM" var pieteikties personas, kurām piešķirts maznodrošinātā vai trūcīgā statuss; ģimenes, kurās aug bērni vecumā līdz 18 gadiem, kā arī lietošanā atrodas zeme sakņkopības vajadzībām. Lai saņemtu dāvinājumā sēklas, stādu materiālu un augsnes bagātinātāju, līdz 2016.gada 20.aprīlim jāiesniedz pieteikums Talsu novada fondā, K.Valdemāra ielā 17a vai jānosūta uz e-pastu tnf@tnf.lv.Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums