Jaunumi

Iespēja piepildīt pārtikas pakas trūkumā nonākušām ģimenēm

28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Rimi veikalos Talsos - Lielā ielā 2 un Dundagas ielā 18 - ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuru ienākumi ir zem iztikas minimuma.

Pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgu derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, mannu, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, gaļas vai zivju konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu un zirņus.

“Palīdzēt kādai trūkumā nonākušai ģimenei nemaz nav tik grūti – līdzās saviem ikdienas pirkumiem mēs aicinām tikai ielikt grozā vēl kādu produktu, kas ir liels atbalsts tiem cilvēkiem, kuriem nav ko ēst. Tas nonāks pie tām Latvijas ģimenēm ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču nekādus sociālos pabalstus nesaņem. Un tas noteikti sniegs pašam gandarījumu un prieku par labu paveiktu darbu,” saka pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle.

Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka Paēdušai Latvijai organizē dažāda veida palīdzību tām ģimenēm, kuras dažādu apstākļu dēļ nonākušas trūkumā. Kopš pagājušā gada Pārtikas bankas atbalstītājs un partneris ir lielveikalu tīkls Rimi. Talsos akcija tiek organizēta sadarbībā ar Talsu novada fondu.

“Rimi kā sociāli atbildīgs uzņēmums regulāri ziedo labu un kvalitatīvu pārtiku dažādām labdarības organizācijām, tostarp pārtikas bankai Paēdušai Latvijai, tā sniedzot tik nepieciešamo atbalstu tiem mūsu līdzcilvēkiem, kuri nonākuši trūkumā. Jau trešo reizi labu darbu paveikšanā mēs aicinām iesaistīties arī Rimi veikalu klientus. Iepriekšējā labdarības akcijā mēs visi kopā saziedojām 7080 pārtikas pakas, kas nokļuva pie vairāk nekā 1900 trūkumā nonākušo ģimeņu. Šoreiz ceram, ka varēsim palīdzēt vēl vairāk cilvēkiem!” pauž Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

Pārtikas bankas pakas tiek nodrošinātas, pateicoties uzņēmumu un Latvijas iedzīvotāju ziedojumiem, kā arī daudziem brīvprātīgajiem atbalstītājiem. Ik gadu palīdzība tiek sniegta vairāk nekā 15 tūkstošiem trūkumā nonākušiem iedzīvotājiem visā Latvijā. Pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam!
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums