Jaunumi

Iespēja apgūt šarmanto franču valodu

Vai Jaunajā gadā apņēmies beigt slinkot, sapņot drosmīgāk un pieņemt jaunus izaicinājumus? Talsu novada fondam un Pieaugušo izglītības centram tev ir kāds šarmants piedāvājums – iemācīties franču valodu un nobaudīt gabaliņu no Francijas kultūras.

Franču valoda ir starptautiskā kulinārijas, modes, teātra, mākslas un arhitektūras valoda, kas glabā tautas kultūras un dzīves mākslas noslēpumus. Ja arī tavām ausīm šī valoda ir sinonīms vārdam “bauda”, aicinām apgūt pamatlīmeņa zināšanas franču valodā bez maksas. Nodarbības pasniegs Alexandre Sanseverino no Francijas, kas ieradies Latvijā, lai līdz pat decembrim veiktu brīvprātīgo darbu “Erasmus+” projektā “Labdarība bez robežām”, parādītu vietējai sabiedrībai savu kultūru, iemācītu franču valodu un īstenotu arī pats savu izaicinājumu – iemācītos angļu valodu, kas tālāk noderēs pasaules apceļojumos. 

Iepazīšanās nodarbība notiks 2018.gada 6.februārī plkst.17.30, un tai var pieteikties, rakstot uz inga.sokolova@talsi.lv. Plānots, ka nodarbības notiks katru otrdienu, taču, ja interese būs liela, tiks veidota papildus grupa, kas mācīsies pirmdienās.

Kursus beidzot, saņemsiet Talsu novada Pieaugušo izglītības centra sertifikātu par pamatlīmeņa zināšanu apguvi franču valodā.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums