Jaunumi

Iesaki šī gada labāko Latvijas brīvprātīgo!

Latvijas brīvprātīgo godināšana "Gada brīvprātīgais 2014" meklē šī gada darbīgākos, labsirdīgākos, smaidīgākos vai vienkārši vislabākos brīvprātīgos visā Latvijā! Lai tos atrastu un suminātu par paveiktajiem darbiem Starptautiskajā brīvprātīgo dienā 5. decembrī, aicinām aizpildīt pieteikumus par tiem, kas aktīvi darbojas nevalstiskajās organizācijās vai pašvaldībās, un noteikti ir pelnījuši saņemt godinājumu kā šī gada labākais Latvijas brīvprātīgais!

Tāpēc aicinām ikvienu - Latvijas iedzīvotājus, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvjus izvirzīt kandidātus Brīvprātīgo godināšanai "GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2014". Brīvprātīgo godināšanai var izvirzīt ikvienu personu neatkarīgi no vecuma, dzimuma un citiem sociāliem, fiziskiem un ģeogrāfiskiem nosacījumiem.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt dažāda vecuma cilvēku un organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā.

Brīvprātīgajam darbam jābūt veiktam 2014. gada laikā. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2014. gada 10. novembrim (ieskaitot).
Lai pieteiktu kandidātu jāaizpilda anketa ŠEIT un jānosūta uz e-pastu - brivpratigais@riga2014.org Maksimālais anketas apjoms - 2 A4 formāta lapas. Anketai pievienojiet fotogrāfijas, kas atspoguļo kandidāta brīvprātīgā darba aktivitātes. Katram iesniedzējam tiks nosūtīts apstiprinājums par pieteikumu saņemšanu.

Kandidātu var pieteikt arī aizpildot tiešsaistes anketu ŠEIT.

Brīvprātīgo godināšana notiks 2014. gada 5. decembrī visas dienas garumā!
Brīvprātīgā darba veicēji tiks godināti vairākās nominācijās. Pieteikumus vērtēs organizatoru izveidota komisija, pēc vairākiem kritērijiem:
1. Veiktā brīvprātīgā darba nozīme sabiedrības vai kāda cilvēka dzīvē;
2. Brīvprātīgā darba veicēja esošo un iegūto prasmju izmantojums;
3. Veiktā brīvprātīgā darba apjoms (regularitāte, stundu skaits u. c.);
4. Veiktā brīvprātīgā darba ietekme uz brīvprātīgo darba prestižu (citu motivēšana, aktīva brīvprātīgo darba popularizēšana, veiktā darba atpazīstamība sabiedrībā, publicitāte - raksti, ziņas, plakāti, raidījumi, sociālie mediji);
5. Īpaši nopelni brīvprātīgā darba veicināšanā un atbalstīšanā.

Pilns konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

Brīvprātīgo godināšanu rīko nodibinājums "Rīga 2014", Valmieras novada fonds, Talsu novada fonds, Jelgavas pilsētas domes Sabiedrības integrācijas pārvalde, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes departaments, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, biedrība "Sadarbības platforma", Nodarbinātības valsts aģentūra, biedrība "brīvprātīgais.lv".
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums