Jaunumi

Ģimenes saņem Lūgšanu brokastu dalībnieku dāvanu

Ap 80 Talsu novada ģimenēm, kas ik dienu rūpējas par bērniem ar īpašām vajadzībām, gada sākumā bija iespēja sajust, kā tas ir, ka kāds padomājis tieši par tevi. Un šoreiz tie ir Talsu novada III Lūgšanu brokastu ziedotāji.

Par oktobra beigās savāktajiem līdzekļiem ģimenes dāvanā saņēma svētku vakariņas kafejnīcā „Ķīvīškrogs" un braucienu uz Nacionālā teātra izrādi. Skatoties izrādi „Sudraba slidas", kāds teātrī atgriezās pēc piecu gadu pārtraukuma, kāds pēc piecpadsmit, bet kādam teātrī bija iespēja nokļūt pašu pirmo reizi dzīvē. Ģimenes ne tikai juta līdzi Hansam un Grētelei, turēja īkšķus par sudraba slidu iegūšanu, aizdomājās par savām dzīves vērtībām, bet arī aizrautīgi minēja, kur slēpjas maģiskais noslēpums, kas aktieriem ļauj slidot pa skatuvi.

Ja iepriekš par Lūgšanu brokastu ziedojumiem svētki tapa vientuļajiem sirmgalvjiem un Talsu novada audžuģimenēm, tad šoreiz organizatori nolēma iepriecināt tos cilvēkus, kas ikdienā veic īpašu misiju - audzina bērnus ar īpašām vajadzībām. Lai ļautu vecākiem atvilkt elpu no ikdienas rūpēm un smeltos prieku turpmākajiem darbiem. „Šī bija iespēja dvēseliski pagarināt Ziemassvētku sajūtu," uzskata Talsu novada fonda valdes priekšsēdētāja Iveta Rorbaha. „Un padomāt, cik labi, ka esam viens otram, un varam cits citam ko dot."

Māmiņa, kura audzina divus bērnus ar īpašām vajadzībām, atzīst, ka šis bija negaidīts un patīkams pārsteigums. „Arī mums vecākiem kādreiz vajadzīgs atsevišķs pasākums bez bērniem. Jo, kad bērni ir klāt, tad nevar izbaudīt to, ko var divatā." Kāda cita ģimene atklāj, ka tas nebija vienkārši brauciens. „Varēja just, ka par mums ļoti rūpējušies. Tagad ir daudz siltāk. Izrāde bija sirsnīga un mīļa, tā lika atcerēties, kas dzīvē ir svarīgs."

Talsu novada Lūgšanu brokastu dalībnieki saziedoja 3557 eiro. Daļa tika izlietota organizatoriskajiem izdevumiem, bet 2600 eiro nonāca labdarībai. Šī gada 25.oktobrī notiks jau ceturtās Lūgšanu brokastis Talsu novadā.

/Foto: Evita Riekstiņa-Maure/


Talsu novada fonda darbību finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Borisa un Ināras Teterevu fonds un Talsu novada pašvaldība

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums