Jaunumi

Franču kino vakars ar pankūkām

Tūlīt, tūlīt būs klāt patriotu mēnesis, bet mirkli pirms tā Talsu novada fonds piedāvā izbaudīt pavisam citas kultūras šarmu. Ikviens interesents aicināts trešdien, 30.oktobrī, plkst.17.30 kinoteātrī “Auseklis” uz bezmaksas franču pankūku vakaru un aizraujošu komēdiju “Aukle”.

Filma ir uzņemta 2014.gadā. Meklējot aukli, Marks uztic pieskatīt savu dēlu Remiju savam darbiniekam Frenkam. Taču plānotais mierīgais vakars izvēršas pilnīgā haosā, jo izrādās Frenkam šajā nedēļas nogalē paliek 30 gadi, turklāt Remijs ir ļoti kaprīzs bērns. Kā tas beidzas? Nākamajā dienā vecākus pamodina policijas zvans, jo aukle Frenks un bērns ir pazuduši, bet māja pilnībā izpostīta. Tikai bardakā atrastā kamera ļaus uzzināt, kas iepriekšējā naktī noticis.

Filma būs oriģinālā franču valodā ar nodrošinātu tulkojumu latviski. Kino vakars ir “Erasmus+” brīvprātīgā Louis Escherich ideja, un viņš pats kino baudītājiem būs pagatavojis arī slavenās franču “crêpes”, ko Latvijā pazīstam kā plānās pankūkas. Louisam padomā arī kādi īpaši franču grauzdiņi, tā ka vakars solās būt gards.

Louis Talsos darbojas “Erasmus+” projektā “Labdarības laboratorija bez robežām”, ik nedēļu interesentiem māca franču valodu, vada Angļu valodas klubiņu un kopā ar vietējiem jauniešiem īsteno dažādas labdarības iniciatīvas “Jauniešu ideju laboratorijā”. Franču kino vakars būs iespēja iepazīt citu kultūru, sadzirdēt jaunas lietas un izgaršot slaveno franču virtuvi, kā arī uzzināt, kā francūzis jūtas Latvijā.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums