Jaunumi

Draugs atved draugu

10.janvāra pievakarē Talsu novada fonds gaidīs viesus pasākumā “Draugs atved draugu”, lai ļautu interesentiem ieskatīties fonda pasaulē, gaidāmajos darbos un, iespējams, jau pavisam tuvā nākotnē idejas īstenotu kopā. Aicinām Talsu novada fonda dalībniekus atsaukties un uzrunāt jaunus dalībniekus, kas varētu kļūt par daļu no Talsu novada fonda pasaules! 

Akcijas "Draugs atved draugu" ideja ir pavisam vienkārša un līdzīga "100 draugu" akcijai, ar kuru Talsu novada fonds aizsāka savas aktivitātes. Fonda Draugs ar pirmo numuru allaž paliks Latvijas bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, bet tagad savā pulkā fonds gaida jaunus dalībniekus. Neformālā gaisotnē pasākuma viesi iepazina fonda paspārnē īstenotos projektus, paveiktos darbus, nākotnes ieceres un uzzināja dažādas iespējas, kādās arī jaunie dalībnieki varētu sniegt palīdzīgu roku - ikvienam šeit ir iespēja līdzdarboties pasākumos, atbalstīt labdarības projektus, apciemot vientuļos seniorus, mudināt līdzcilvēkus sakopt savu apkārtējo vidi, rosināt līdzcilvēkus līdzdarboties sava materiālā stāvokļa uzlabošanā, palīdzēt apzināt tos, kuriem palīdzība vajadzīga un mudināt jauniešus kļūt par fonda brīvprātīgajiem. Talsu novada fonds ir arī vieta, kur par realitāti var kļūt kāda cita sapņi.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums