Jaunumi

Diāna Zande: bērna audzināšana ir jāizbauda ar prieku

29. februārī labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande tikās ar jaunajām māmiņām, tētiem un citiem interesentiem Ventspilī un Talsos, pārspriežot atnākušajiem aktuālus jautājumus par mazuļu aprūpi un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā lekcijā „Kā izprast savu mazuli?”.

Uz lekciju „Kā izprast savu mazuli?” Ventspilī bija ieradušās 24 māmiņas, tostarp mammas ne tikai no Ventspils, bet arī Ugāles, savukārt Talsos lekciju ar interesi klausījās kopumā 83 interesenti – jaunās māmiņas, tēti, kā arī vecmāmiņas gan no Talsiem, gan no Valdemārpils.

Kā pēc lekcijas Talsos atzina septiņus mēnešus jaunās meitiņas mamma Elīna no Valdemārpils: „Diānas lekcija ļāva atsvaidzināt atmiņu, salīdzināt ar iepriekš apgūto un uzzināto. Visspilgtāk atmiņā palicis lektores teiktais par to, ka ikviens bērniņš ir īpašs – nav otra tāda, kam arī piekrītu. Bērniņus salīdzināt nedrīkst.”

Šoreiz lekcijā Diāna Zande īpaši uzsvēra to, cik svarīgi ir audzināt mazuli ar prieku, izbaudot ikkatru kopā pavadīto mirkli, jo tāda brīža, kāds tas ir tagad, vairs nebūs nekad – bērniņi izaug ātri. Tāpat īpašu diskusiju lekcijā gan Ventspilī, gan Talsos izraisīja temats par mazuļa miegu.

Diānas Zandes lekciju sērija „Kā izprast savu mazuli?» notikusi jau 21 Latvijas pilsētās: Alūksnē, Balvos, Salacgrīvā, Limbažos, Dagdā, Jēkabpilī, Viesītē, Amatā, Smiltenē, Ezerē, Liepājā, Līvānos, Rēzeknē, Koknesē, Ķegumā, Jelgavā, Tukumā, Viļānos, Madonā, Ventspilī un Talsos. Lekcijas kopā apmeklējuši 837 interesenti.

Diānas Zandes lekcija „Kā izprast savu mazuli?” Ventspilī un Talsos notika labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros, un tā tika organizēta sadarbībā ar Talsu novada fondu un Talsu novada pašvaldības Sociālo dienestu. „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv un uzņēmuma SIA „Maxima Latvija” rīkota programma, kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Programmas laikā ģimenēm, kurās aug bērni līdz 2 gadu vecumam, katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, lai bērni augtu veseli un laimīgi. Lai varētu sniegt palīdzīgu roku visām akcijā iesaistītajām ģimenēm, nepieciešami 32 000 eiro mēnesī.

Ziedojumus iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības programmā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima” ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, u.c. produktiem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājaslapā (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 90067004 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Labdarības programma „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums