Jaunumi

Brokastis, kas paceļ lūpu kaktiņus uz augšu

Labestības brokastis Talsos notiek jau sesto gadu, un pa šo laiku to dalībnieki jau kļuvuši par īstiem draugiem, kas ar nepacietību gaida atkalsatikšanos, sarunas, sirsnīgos smieklus un kopīgo izdziedāšanos.

Šogad pasākums aizritēja īpaši patriotiskā gaisotnē, jo svētki notika Latvijai īpašā dienā. Lāčplēša dienā vairāk nekā ikdienā mēs domājam par saviem varoņiem - par tiem, kuri cēlās, nedomājot par sevi, un cīnījās par Latviju. "Un tikai pateicoties tam, ka cilvēki nesavtīgi ir atdevuši sevi, mēs varam šodien dzīvot brīvā valstī. Mēs varam būt laimīgi un patiesi lepni par to, ka esam latvieši. Un arī jūs ar savu dzīvi un savu darbu esat devuši vislielāko ieguldījumu," tā senioriem sacīja Talsu novada fonda valdes priekšsēdētāja Iveta Rorbaha. "Mēs esam patiesi pateicīgi par jūsu mūža devumu, par jūsu sirds siltumu!"

Labestības brokastu dalībnieku vecums ik gadu kļūst arvien cienījamāks, un dažiem kļūst grūtāk kopīgajos svētkos ierasties. Bet draugi viens otru neaizmirst, tāpēc šoreiz brokastu dalībnieki sūta rakstiskus sveicienus, kas reizē ar Borisa un Ināras Teterevu fonda sarūpētajām svētku paciņām nonāks arī pie citiem vientuļajiem senioriem.

Šoreiz arī pašiem Labestības brokastu dalībniekiem ir pārsteigums, kas uz deviņiem pakalniem atceļojis no tālās Siguldas. Senioriem varianti, kas slēpjas glīti iesaiņotajās un biedrības “Cerību spārni” sarūpētajās kastītēs, ir vairāki.

Patiesībā jau visi varianti izrādījās pareizi, jo “Cerību spārnu” dāvana ir gan mīlestības pilna, gan čaklām rokām veidota, un svecītes liesma patiešām aizšķīla prieka dzirksti arī dāvanas saņēmējos, un seniori mājup devās ar augšup paceltiem lūpu kaktiņiem.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums