Jaunumi

Brīvprātīgā darba iespējas Rumānijā

Talsu novada fonds meklē 2 aizrautīgus, radošus, bērnus mīlošus un piedzīvojumus alkstošus jauniešus vecumā no 17 līdz 30 gadiem, kas vēlas aizvadīt 6 neaizmirstamus mēnešus Aradā, Rumānijā.

Kopā ar citiem brīvprātīgajiem no Spānijas, Horvātijas, Vācijas un Itālijas projektā “Incubator Erasmus” jaunieši gatavos dažādas radošās aktivitātes bērniem un jauniešiem, palīdzēs ar saviem zīmējumiem padarīt košākas un krāsainākas telpas, radīs savas ziedojumu piesaistīšanas idejas, organizēs pasākumus un darīs citas lietas, par kurām pašiem būs interese.

Sīkāka informācija pieejama, rakstot uz e-pastu sanita.liepina@tnf.lv. Talsu novada fonds pieteikumus Eiropas Brīvprātīgā darba projektam “Incubator Erasmus” gaidīs līdz 21.novembrim.

Eiropas Brīvprātīgais darbs tiek finansēts ar programmas "Erasmus+" finansiālo atbalstu.Foto: Organizatia Tinerilor cu Initiativa - Filiala Arad
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums