Jaunumi

Brīvprātīgā darba iespēja Slovēnijā

Pagājušā gada septembrī Talsu novada fonds kļuva par akreditētu Eiropas Brīvprātīgā Darba organizāciju. Tas nozīmē, ka varam gan pie sevis uzņemt brīvprātīgos no visas Eiropas, gan palīdzēt vietējiem jauniešiem izbaudīt brīnišķīgu brīvprātīgā darba pieredzi citās valstīs.

Šobrīd sev piemērotu brīvprātīgo meklē Mladinski Center Podlaga Slovēnijā, nelielā pilsētā, kuras nosaukums ir Sežana. Projekts "Youth know how" ilgs 6 mēnešus no 2016.gada jūnija līdz decembra beigām. Brīvprātīgā uzdevums būs piedalīties jauniešu centra aktivitātēs un pats galvenais - jauniešu vasaras festivāla Mladifest (https://www.youtube.com/watch?v=zUL8nz1kI8I) organizēšanā.

Lai piedalītos projektā, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam motivētam jaunietim. Vēlams vismaz vidējā līmenī prast komunicēt angļu valodā. Noteiktas prasmes un specifiska izglītība nav nepieciešama, taču, ja jaunietim ir pieredze multimediju komunikācijā, projektu sagatavošanā un komandas darbā, tas tiks uzskatīts par priekšrocību.

Ja Tev interesē šis projekts un vēlies saņemt sīkāku informāciju, līdz 2016.gada 15.janvārim sazinies ar Talsu novada fondu, rakstot uz epastu sanita.liepina@tnf.lv.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums