Jaunumi

Bērni savu veikumu atrādījuši pilsētas svētku apmeklētājiem

Sestdien, 2.jūlijā, ikvienam Bērnu pļavas lielam un mazam apmeklētājam bija iespēja iepazīties ar projekta “STOP-kadrs” jauno režisoru veikumu. 

Pavisam projektā tapusi 31 īsfilma stop motion un pikselācijas tehnikā. Visu multenīšu autori ir paši Strazdes bērnu nama un Talsu krīžu centra iemītnieki, kas savus varoņus izveidojuši no plastilīna, lego klucīšiem vai savu pasaku tēlus zīmējuši, griezuši un līmējuši un pēc tam pacietīgi centimetru pa centimetram kustinājuši tos kameras priekšā. Tā tapuši stāsti par septiņiem rūķīšiem, Vinniju Pūku, kas gulēja ziemas miegu, pieciem draugiem, kas nespēja sadalīt ābolu un citiem varoņiem. 

Paredzēts, ka augustā projekta “STOP-kadrs” dalībnieki dosies ekskursijā uz animācijas filmu studiju „Animācijas brigāde”, kur bērniem būs iespēja iepazīties ar senāko Latvijas leļļu filmu studiju, noskatīties fragmentus no dažādām latviešu leļļu filmām, uzzināt par visiem filmu tapšanas procesiem un pašiem veidot leļļu kustību fāzes, un pats galvenais – smelties iedvesmu savām nākamajām animācijas filmiņām.

Projektu “STOP-kadrs” Talsu novada fonds īsteno ar “Ziedot.lv” atbalstu.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums