Jaunumi

Atbalsti labdarības akciju "Brīnumam tici"!

Domāšana sākas tieši no brīnuma,
izbrīna un brīnīšanās. Daba kā
brīnums, cilvēks kā brīnums, un
pats kā brīnums. Visas mazās
cēloņsakarības ir lieli brīnumi,
un brīnumaina ir to meklēšana.
/Imants Ziedonis/


Līdz ar pirmo Adventi ziemas saulgriežu brīnums steidz iemājot teju ikvienā sirdī. Un šogad arī daba mums sagādāja pasakainu sniegbaltu pirmo decembra nedēļas nogali, kas nozīmē, ka varējām spert sirdsbaltu soli tuvāk Ziemassvētkiem. Šobrīd sniegs ir nokusis, bet gaisā joprojām virmo piparkūku un mandarīnu smarža un labsirdība. Bērni tic brīnumam un gaida mirkli, kad tas piepildīsies, bet mūsos, pieaugušajos, atmostas brīnuma sagādāšanas un dāvināšanas prieks.
Aicinām Jūs atbalstīt labdarības akciju “Brīnumam tici”, lai kopīgiem spēkiem sagādātu prieka mirkļus 182 Talsu novada bērniem no trūcīgām un mazturīgām ģimenēm un daudzbērnu ģimenēm!
Šogad bērniem brīnumu pilnus svētkus un pozitīvas emocijas sagādās ballīšu studija “Smaidu darbnīca”, kas 21.decembrī kopā ar mazajiem piedalīsies dažādās rotaļās un atrakcijās. Viena no skaistākajām lietām pasaulē ir redzēt kādu smaidām.

Labdarības akcijas "Brīnumam tici" ziedojumu konts:
Nodibinājums “Talsu novada fonds”
Reģ. Nr. 50008073841, adrese: Kr. Valdemāra iela 17a, Talsi
SEB banka LV87UNLA0050017096893
Norāde: ziedojums labdarības akcijai „Brīnumam tici”
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums