Jaunumi

Ar ziedojumu iespējams atbalstīt īpaša instrumenta iegādi

Joprojām ar savu ziedojumu ir iespējams atbalstīt komponista Toma Juhņeviča ieceri kopīgiem spēkiem iegādāties Talsu novada muzeja jauno koncertflīģeli, lai turpmāk muzejā varētu baudīt kvalitatīvus koncertus. Jau pirmo uzstāšanos talsenieki varētu sagaidīt Muzeju naktī, kurā Toms Juhņevičs uzstātos kopā ar Vestardu Šimku.

Koncertflīģeļa iegādei pavisam nepieciešami 7000 EUR, no kuriem Muzeju nakts ieskaņas koncertā izdevās ziedojumos savākt 350,40 EUR. Savu ziedojumu joprojām iespējams iemest ziedojumu kastītē Talsu novada muzejs vai ieskaitīt Talsu novada fonda kontā ar norādi "Ziedojums Talsu novada muzeja koncertflīģelim".

Nodibinājums “Talsu novada fonds”
Reģ.nr. 50008073841
AS SEB banka
Bankas konts LV87UNLA0050017096893

Šogad visu Latvijas muzeju vienojošajam moto ir mūsu valsts simtgadei piemērots nosaukums - “Šūpulis”. Akcijas idejas autoram, komponistam Tomam Juhņevičam Talsi ir kā šūpulis, kur veidojušies viņa mūzikas dzīves pirmsākumi. Talsu mūzikas skola, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola, Latvijas Mūzika akadēmija, Džuliarda skola (Juilliard school NY) un Anglijas karaliskā mūzikas akadēmija ir svarīgākās pieturas viņa dzīves ceļojumā. Laureāta gods klasiskās un džeza mūzikas pianistu konkursos, piedalīšanās Teātra Observatorijas izrādēs, vairāki radio hīti, izdotie albumi Domas/Thoughts (2010) un „Emotions”(2013) ir nozīmīgi apliecinājumi Toma pianista un komponista dāvanām. 

/Foto - Talsu novada muzejs/

Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums