Jaunumi

Ar projektu konkursu jaunieši dod iespēju jauniešiem

Laba ideja kļūst par lielisku tad, kad tu sāc to kustināt – tā uzskata Talsu Jauniešu ideju laboratorijas jaunieši, tāpēc ar saviem ziedojumos savāktajiem līdzekļiem viņi vēlas atbalstīt savu vienaudžu idejas. Projektu konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” var pieteikties līdz 12.maijam.

ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS DĒĻ PROJEKTU IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ PAGARINĀTS NO 15.APRĪĻA LĪDZ 12.MAIJAM!

Projektu konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” var pieteikties neformālo grupu vai biedrību jaunieši. Ar saviem savāktajiem līdzekļiem Jauniešu ideju laboratorija vēlas atbalstīt savu vienaudžu radošās izpausmes, sporta un sociālās aktivitātes. Maksimālā summa, kas tiks piešķirta vienam projektam, ir 150EUR, tā parādot, ka labus darbus var paveikt ar samērā nelieliem līdzekļiem, pašu enerģiju un entuziasmu. Visas idejas būs jāīsteno līdz 2020.gada 30.novembrim.

Projektu pieteikumus vērtēs Jauniešu ideju laboratorijas komanda, un viņi ņems vērā ideju radošumu un oriģinalitāti, budžeta plānojumu un projekta ilgtspēju.

Projekta pieteikumi jāiesniedz elektroniski, nosūtot uz e-pastu youthbank@tnf.lv ar norādi “Pieteikums JIL projektu konkursam 2020” līdz 15.aprīļa plkst.16.00. Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodama www.tnf.lv sadaļā “Dokumenti”.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums