Jaunumi

Ar labdarību uz "tu" jau 15 gadus

"Tieši pirms 15 gadiem daudzi no mums nāca kopā, lai Latvijā veidotu kaut ko pilnīgi jaunu. Toreiz bijām aizrautīgi, pilni degsmes un uzņēmības. Tas nav mainījies arī pēc 15 gadiem," tā ikgadējā Talsu novada fonda kopsapulcē sacīja fonda valdes priekšsēdētāja Iveta Rorbaha.

"15 gadi ir ievērojams laika posms, un man ir liels gandarījums, ka varam atskatīties uz paveikto. Kas tad ir tās lietas, kas vieno cilvēkus, kuri ir gatavi ziedot savu naudu, laiku un zināšanas? Man atbilde uz šo jautājumu ir sekojoša — mums visiem ir kopīgas vērtības. Mums ir viena vērtību izpratne, kas vieno dažādas paaudzes. Tas ir fonda veiksmes pamats un sniedz atbildes uz daudziem jautājumiem. Mēs nedarbojamies tāpēc, lai iegūtu materiālo labumu un lietas, pēc kurām reizēm tik ļoti tiecamies. Mēs zinām, ka tās dzīvē nav galvenās. Tas ir brīnišķīgi, ka mums visiem ir kopīgs vadmotīvs un ka mēs arī pēc 15 gadiem varam ar tādu pašu skatu lūkoties nākotnē. Mēs esam darba spara pilni un esam gatavi darīt brīnišķīgas lietas.Vēlu jums radošu garu, darboties gribu un spēju atkal atrast kaut ko jaunu. Pasaule ir plaša, un mums ideju netrūkst — kaut mēs spētu tām visām tikt līdzi!" vēlēja I. Rorbaha.

Savu darbu Uzraudzības komitejā šoreiz beidz tās līdzšinējā priekšsēdētāja Ilze Ozola, bet kopsapulcē kā jauno dalībnieci Uzraudzības komitejā ievēlēja Anitu Zihmani. Savukārt Revīzijas komisijā Intu Vāni nomainīs Inga Romaško.

2017.gadā ieņēmumi kopumā sastāda 107 tūkstošus un 72 eiro (mērķiemaksas — 1340 eiro, ziedojumi — 18 681 eiro, saimnieciskā darbība — 9637 eiro un citi ieņēmumi projektu īstenošanai — 77 414 eiro), savukārt izdevumi — 124 tūkstošus un 192 eiro.

Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums