Jaunumi

Ar fonda atbalstu piešķirts jauns akcents Sabilei

“Vēl viens akcents” – ar tādu nosaukumu Talsu novada fonda projektu konkursā “Savu vidi veidojam paši” šogad pieteicās Sabiles aprūpēs biedrība “Kalme”. Un tieši to sabilnieki šovasar arī paveikuši – sakārtojuši vēl vienu vietu Sabiles pilsētas teritorijā.

Sabiles aprūpes biedrība “Kalmes” katru gadu attīstās un top arvien sakārtotāki un skaistāki, tāpēc vizuāli apkārtnē vairs neiederējās ūdens ieguves akas vieta. Šobrīd ar Talsu novada fonda finansiālo atbalstu un SIA “Centrs 5” darbu tā estētiski sakārtota un pārveidota. Ar dekoratīviem akmeņiem apmūrēts akas betona riņķis, uz akas betona vāka papildus tika uzlikts koka vāks ar improvizētu ūdens pumpi. Tāpat ar bruģīti tika izlikta un akcentēta akas apkārtne, lai tajā neieplūstu virszemes ūdeņi. Projekta realizētāji uzdāvināja un iestādīja akas tuvumā skaistu, sarkano kļavu, kas vēl efektīvāk izcēla šīs ūdens ieguves vietas izskatu.

“Mūsu iestāde nav liela, tādēļ papildus līdzekļus šādiem pasākumiem varam iegūt, tikai piesakoties nelieliem finansiāliem projektiem. Vislielākais mūsu ideju ģenerators un finansiālais atbalstītājs ir Talsu novada fonds. Ar fonda palīdzību vairāku gadu garumā esam iekopuši skaistu augļu dārzu, nomainījuši nolietojušos atpūtas solus un tagad esam pārveidojuši arī necilas ūdens akas izskatu par acij tīkamu un estētisku objektu.

Saprotams, ka vajadzību un vēlmju ir daudz, jo nebeidzam domāt un vēlamies veikt pasākumus nama teritorijas izskata uzlabošanai un nama klientu saņemtā sociālās aprūpes pakalpojuma kvalitātei. Bet visi sapņi piepildās tikai tad, kad ir atbilstošs finansējums, tādēļ noteikti meklēsim arī turpmāk iespējas piesaistīt papildus līdzekļus mūsu ideju realizācijai. Lai arī turpmāk kopīgiem spēkiem šādi vides sīki akcenti uzlabo mūsu Sabiles pilsētas vizuālo izskatu,” saka Sabiles aprūpes biedrības “Kalme” valdes priekšsēdētāja Maija Dubro.

Foto: Sanda Poriņa (www.sabile.lv)

Projektu programmu "Savu vidi veidojam paši" atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, Talsu novada pašvaldība un Borisa un Ināras Teterevu fonds.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums