Jaunumi

Aicinātas atsaukties čaklākās adītājas

Labdarības projekts “Palīdzi man, sirdscilvēk” un Talsu novada fonds vēlas ziemā iepriecināt Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta darbiniekus un Nakts patversmes iemītniekus, tāpēc aicinām atsaukties čaklāko roku un siltāko siržu īpašnieces.

Zeķu adīšanas akcija Talsu novadā jau kļūst par sirsnīgu tradīciju – pirms diviem gadiem akcijā “Noadīsim siltumu” tika noadīti 108 zeķu pāri, 54 cepures, 42 šalles, lakati un vēl daudz citu krāsainu, labu domu un sirds siltuma pilnu rokdarbu, bet pērn projekts “Palīdzi man, sirdscilvēk” sadarbībā ar Pāces vilnas fabriku un atsaucīgām adītājām VUGD puišiem uzdāvināja 70 vilnas zeķu pārus. 

Šogad, saņemot dzijas ziedojumu no Norvēģijas, vēlamies akciju turpināt. Pirmās adītājas jau sākušas darbu, taču aicinām atsaukties arī citas interesentes, kas vēlas palīdzēt sasildīt Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta darbinieku kājas. Tā būs iespēja pateikt paldies cilvēkiem, kuri jebkurā diennakts stundā un jebkuros laika apstākļos dodas palīgā sasirgušajiem. Siltie zeķu pāri aukstajā ziemā aizceļos arī pie Nakts patversmes iemītniekiem, kuriem tie ļoti noderēs.

Lai piedalītos akcijā un saņemtu dziju, adītājas aicinātas zvanīt pa tālruni 25153703 (Dace) vai rakstīt uz e-pastu veina21@inbox.lv.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums