Jaunumi

Aicinām apmeklēt labdarības koncertu

11.martā plkst.14.00 aicinām jūs uz kādu brīnišķīgu koncertu, kurā kopā ar komponistu Toms Juhņeviču un Talsu novada muzeju vāksim ziedojumus, lai palīdzētu muzejam iegādāties jaunu koncertflīģeli. Svētdien Toms uzstāsies ar jaunu koncertprogrammu "Pirmsākumi".

Šis būs Muzeju nakts ieskaņas koncerts, jo jau maijā Toms atgriezīsies Talsos, lai spēlētu kopā ar Vestardu Šimku. Šogad visu Latvijas muzeju vienojošajam moto ir mūsu valsts simtgadei piemērots nosaukums - “Šūpulis”. Mūsu talantīgajam viesim Talsi ir kā šūpulis, kur veidojušies viņa mūzikas dzīves pirmsākumi. Talsu mūzikas skola, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola, Latvijas Mūzika akadēmija, Džuliarda skola (Juilliard school NY) un Anglijas karaliskā mūzikas akadēmija ir svarīgākās pieturas viņa dzīves ceļojumā. Laureāta gods klasiskās un džeza mūzikas pianistu konkursos, piedalīšanās Teātra Observatorijas izrādēs, vairāki radio hīti, izdotie albumi Domas/Thoughts (2010) un „Emotions”(2013) ir nozīmīgi apliecinājumi Toma pianista un komponista dāvanām. Ieeja koncertā būs par ziedojumiem Talsu novada muzeja jaunajam koncertflīģelim.

Talsu novada fonda darbību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums