Eiropas Brīvprātīgais darbs

Talsos notiks pirmais jauniešu ideju pikniks

Trešdien, 11.maijā, plkst.16.00 Talsu pilskalnā pirmo reizi pulcēsies Jauniešu ideju laboratorijas komanda, kas turpmākos mēnešus Talsos veidos radošas un atraktīvas labdarības aktivitātes. Ideju piknikam aicināts pievienoties ikviens jaunietis, kurš vēlas būt daļa no Talsos vēl nebijuša projekta.

Jauniešu ideju laboratorija jeb Youth bank, kā to pazīst citviet pasaulē, būs komanda, kas rīkos dažādas aktivitātes un pasākumus, lai piesaistītu finansējumu jauniešu idejām Talsos un novadā. Rudenī Jauniešu ideju laboratorijas komanda izsludinās projektu konkursu, kurā pati izlems, kuras foršākās citu jauniešu idejas atbalstīt ar vasarā iegūto finansējumu. Tieši ziedojumu piesaistīšana dažādos radošos un atraktīvos veidos ir tas, kas Jauniešu ideju laboratoriju atšķir no jauniešu centriem un klubiem. Šādi projekti aktīvi jau darbojas 25 pasaules valstīs.

Kā atbalsta personas, kas motivēs, uzmundrinās un atbalstīs jauniešu komandu, darbosies Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji no Francijas un Turcijas, kas Latvijā ieradušies “Erasmus+” programmas finansētā projektā “Labdarība vieno Eiropu”. Iesaistoties Jauniešu ideju laboratorijā, tās dalībnieki lietderīgi pavadīs brīvo laiku, gūs neatsveramu pieredzi, jaunus draugus, personīgo izaugsmi, laba darba sajūtu un lepnumu par savu pilsētu un novadu.

Jauniešu ideju laboratorija Talsos darbosies sadarbībā ar Talsu novada fondu. Lai pieteiktos pirmajam Ideju piknikam Talsu pilskalnā, interesenti aicināti rakstīt uz youthbank@tnf.lv, kā arī sekot Jauniešu ideju laboratorijas aktivitātēm sociālajos tīklos – http://www.facebook.com/TalsuJIL.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

Talsu novada V Iedzīvotāju foruma rezultāti

Muzikālās kāpnes, piknika parks, krāsainas ielas, krāsu ziedošanas punkts vecpilsētas atjaunošanai, gaisa tramvajs un kuršu pils projekcija Talsu pil

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums